برگزاری جلسه معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور با مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان همدان و رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج

معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور : تحولات اساسی در اداره کل زندان های همدان حاصل تلاش شبانه روزی است

 

 

مهرداد یکتای درگاه معاون اداره کل  اقدامات تامینی به همراه محمد خدادادی رئیس گروه مددکاری و مراقبت بعد از خروج سازمان زندان های کشور در معیت حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان و جمعی از مسئولان ستادی اداره کل ، در سفر  به استان  همدان و در بازدید از زندان همدان  گفت : به جای جای اماکن اداره کل زندان ها که می رویم تغییرات و اصلاحات مشاهده می شود که حاصل کار شبانه روزی است که جای بسی قدردانی است .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،در اجرای منویات معاون سلامت ،اصلاح و تربیت سازمان زندان های کشور مبنی بر انجام بازدید های میدانی ،مهرداد یکتای درگاه معاون اداره کل  اقدامات تامینی به همراه محمد خدادادی رئیس گروه مددکاری و مراقبت بعد از خروج سازمان زندان های کشور در معیت حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان و جمعی از مسئولان ستادی اداره کل ، در سفر خود به استان همدان از انجمن حمایت زندانیان ،مرکز مراقبت و بعد از خروج  ،کانون اصلاح و تربیت ،زندان های همدان ،بازداشتگاه و نهاوند  بازدید کردند و فعالیت های انجام شده این مجموعه ها را مورد بررسی قرار دادند .

این بازدید  که در راستای فعالیت های حمایتی در رابطه با مددجویان صورت پذیرفت، هیات بازدید کننده  ضمن بازدید از بخش های مختلف مجموعه زندان های همدان ،نهاوند ،بازداشتگاه و کانون اصلاح و تربیت همدان در  دیداری چهره به چهره با جمعی از مددجویان   این مجموعه ها در جریان روند امورها  و پرونده های حمایتی قرار گرفته و نکات لازم را برای  بهبود وضعیت مطلوبتر یادآور شدند.

معاون اداره کل اقدامات تامینی و هیات همراه در بازدید از زندان همدان خاطر نشان کرد :خداوند منان را سپاس تا یکبار دیگر توفیق زیارت همکاران و بازدیدی از زحمات و دستاوردهای زندانبانی نصیب شد که در معیت مدیر کل زندان های استان و معاونین از اماکن ،اصلاحات  صورت گرفته و تحولات اخیر دیدن نماییم .

وی افزود : الحمدالله ،آنچه به نسبت سنوات قبل (سال ۱۳۹۰) مشاهده شد تغییرات و تحولات اساسی بود و حاصل زحمات ،تلاش ها ،ایثار و مدیریت استان و معاونین و مدیریت زندان و همکاران ایشان بود .

یکتای درگاه در بخشی دیگر از سخنان خود ادامه داد : این تحولات نه تنها در ظواهر و اماکن ملموس بود بلکه آثار آن در روش و منش زندانبانی و روحیات زندانبانی هویدا بوده است .

وی خاطر نشان کرد : به جای جای اماکن اداره کل زندان ها که می رویم تغییرات و اصلاحات مشاهده می شود که حاصل کار شبانه روزی است که جای بسی قدردانی است .

معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور گفت : آرزومندم که خداوند منان به پاس این زحمات سلامتی تن و روان نصیب همکارانم کند و موفقیت صد چندان قسمتشان نماید .

وی همچنین در بخشی دیگری از سخنان خود یاد آورشد : همکاران بزرگوار به یاد داشته باشید که گذشتگان نیز زحمات بی شماری متقبل شده اند و شما نیز میراث دار گذشتگان هستید پس قدردان همه زحمات آنان باشید تا آیندگان به نیکی از شما یاد کنند و از زحمات شما قدردان باشند .

وی با اعلام این مطلب اظهار کرد : این اخلاق حسنه محقق نخواهد شد جز به خلوص نیت و رضای خداوند منان ،قدردان این وفاق و دوستی که در استان است باشید و توفیق روز افزونتان را از خداوند سبحان مسئلت دارم .

در ادامه همچنین در بازدید از کانون اصلاح و تربیت همدان ،مهردادی یکتای درگاه معاون مدیر کل اقدامات تامینیگفت :خداوند منان را شاکرم که بار دیگر توفیق زیارت همکاران نصیب اینجانب شد تا عرض خدا قوت و قدردانی زحمات آنان را داشته باشم .

وی افزود :آنچه می بینم در این مجموعه اصلاحی و تربیتی اعطاء خدمات انسانی وبشری است و آن هم برای جوانان و نوجوانان به خطا رفته که بایستی آماده سازی شوند برای آینده ساز شدن که کاربا انسان کاری بسیار دشوار ،که آرزومندم خداوند این توفبق را اعطاءفرماید تا در این رسالت بزرگ سر بلند باشیم. معاون اداره  کل اقدامات تامینی  ادامه داد :دلسوزی برادر عزیزم مدیر کل معزز زندان ها آقای محمد یاری و همکاران وی نمودار است و جای بسی قدردانی است .

یکتای درگاه از همه تلاشگران این مجموعه که گمنام ارائه خدمت می نمایند و نام آنان در هیچ صفحه ای عنوان نمی شود سپاسگزارم و آرزوی صحت تن و روان و عاقبت بخیری برای همه همکارانم آرزومندم و انشاء ا… هر آنچه برای این جوانان به خطا رفته انجام می دهید خداوند در حق جوان شما جبران و معوض نمایند .

معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور در بازدید از انجمن حمایت زندانیان و مرکز مراقبت بعد از خروج اداره کل زندان های استان همدان یاد آور شد :بحمدا… با وفاق  و همدلی خوبی که فیمابین اداره کل زندان های استان و این انجمن وجود دارد گام های موثری در خصوص رفع فقر و تنگدستی و مشکلات خانواده های نیازمند و آبرومند مددجویان که جامعه هدف انجمن می باشند برداشته شده است .

وی اظهار امیدواری کرد : که این زحمات و اقدامات ارزشمندی که صورت پذیرفته  مورد رضای خداوند متعال و ذخیره آخرت همکاران قرارگرفته و موجبات عاقبت بخیری فرزندان و ذریه آنان را فراهم آورد.

 

وی در ادامه  همچنین بر نحوه تعامل با خیرین و ارتقای سطح جایگاه مردمی انجمن و بر افزایش درآمدهای پایدارتاکید  کرد و در جهت تنوع و افزایش سطح کمی و کیفی خدمات مادی و معنوی به جامعه هدف انجمن به بیان مطالبی پرداخت .

وی در بخشی دیگر از سخنان خود  اظهار کرد : در قالب تفاهم نامه های ملی و استانی موجود از تمامی توان و ظرفیت های ادارات ، نهادها و موسسه های طرف قرارداد در تفاهم نامه های مورد نظر در راستای تعالی ارائه خدمات به مددجویان و خانواده های تحت پوشش آنان استفاده گردد .

 

بازدید معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور و هیات همراه از زندان همدان

بازدید معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور و هیات همراه از زندان همدان

بازدید رئیس گروه مددکاری و مراقبت بعد از خروج سازمان زندان های کشور از زندان نهاوند

بازدید رئیس گروه مددکاری و مراقبت بعد از خروج سازمان زندان های کشور از زندان نهاوند

بازدید رئیس گروه مددکاری و مراقبت بعد از خروج سازمان زندان های کشور از زندان نهاوند

برگزاری جلسه معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور با مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان همدان و رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج

برگزاری جلسه معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور با مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان همدان

برگزاری جلسه معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور با مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان همدان

بازدید معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور از کانون اصلاح و تربیت همدان

دیدار چهره به چهره معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور با مددجویان کانون اصلاح و تربیت همدان

دیدار چهره به چهره معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور با مددجویان کانون اصلاح و تربیت همدان

ثبت مرقومه توسط معاون اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور در بازدید از کانون اصلاح و تربیت همدان

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*