دومین جلسه هم اندیشی مدیران عامل انجمن حمایت زندانیان استان همدان برگزار شد

دومین جلسه هم اندیشی مدیران عامل انجمن حمایت زندانیان استان همدان با حضور ” حسن محمد یاری “مدیر کل زندان های همدان و مدیران عامل انجمن حمایت زندانیان استان در سالن کنفرانس اداره کل زندان های همدان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،در این جلسه که با هدف ارائه طرح ارتقا ءخدمات و فعالیت های انجمن های حمایت زندانیان برگزار شد، مدیران عامل انجمن های سطح استان ضمن بیان موانع و مشکلات به ارائه گزارشی از عملکرد خود درشش ماهه نخست سال جاری پرداختند.

 

درادامه این جلسه محمد یاری مدیر کل زندان های همدان ، بر توسعه برنامه های انجمن های حمایت زندانیان  با هم اندیشی و هم فکری مدیران عامل انجمن های حمایت در راستای ارائه خدمات هرچه بیشتر به زندانیان و خانواده های نیازمند تاکید کرد .

 

وی در ادامه در جمع مدیران عامل انجمن حمایت زندانیان ، به ایجاد زمینه لازم برای  رونق هر چه بیشتر امور و گرایش انجمن ها به درآمد زایی مستمر از طریق فعالیت های اقتصادی وتولیدی به منظور دستگیری خانواده های نیازمند زندانیان اشاره کرد.

 

گفتنی است در پایان مدیران عامل انجمن حمایت زندانیان نیز پیشنهادهای خود را مطرح و مدیر کل زندان های همدان در این خصوص رهنمودهای  لازم را ارائه کرد .

 

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*