آموزش نیروی انسانی گامی موثر در افزایش کارآیی یک مجموعه است

معاون فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور:

آموزش نیروی انسانی گامی موثر در افزایش کارآیی یک مجموعه است

 
همدان – معاون فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور گفت: آموزش نیروی انسانی گامی موثر در افزایش کارآیی یک مجموعه است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محسن ربانی در آیین افتتاحیه دوره آموزشی آشنایی عملی با اقدامات تامینی و تربیتی ویژه روسای فرهنگی و تربیتی زندان های کشور در همدان، یکی از موثرترین و مهم ترین عوامل در موفقیت هر مجموعه را نیروی انسانی عنوان کرد و افزود: مهمترین عامل برای رشد و تعالی یک مجموعه، توجه کافی به نیروی انسانی است.

وی بابیان اینکه نیروی انسانی هر مجموعه ای باید دارای اطلاعات به روز باشد، گفت: نیروی انسانی در هر مجموعه ای برای بهبود مدیریت نیاز به آموزش دارد.

معاون فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور در همین راستا هدف از برگزاری دوره آموزشی روسای فرهنگی و تربیتی زندان های کشور را ارتقا، به روز شدن و تبادل تجربیات بیان کرد.

حجت الاسلام ربانی بر ارتقای آموزش فرهنگی و تربیتی در زندان ها تاکید کرد و گفت: آموزش مقوله ای بسیار مهم در سازمان زندان ها است و آموزش عملی که یکی از موثرترین آموزش ها به شمار می رود.

وی با بیان اینکه از اهداف رسالت پیامبر اکرم (ص) نیز آموزش بوده است، عنوان کرد: تعلیم و تربیت انسان سرلوحه رسالت رسول اکرم (ص) است.

وی با بیان اینکه زندان همدان به عنوان بازدید در این دوره آموزشی انتخاب شده است، ادامه داد: در پایان و پس از ارائه گزارش های مشاهده از بازدید هر کار گروه، موارد مربوطه جمع بندی و به عنوان مصوبات قابل بهره برداری خواهد بود.

مدیر زندان همدان نیز به بیان گزارش اقدامات فعالیت های فرهنگی و تربیتی شامل فعالیت های هنری، ورزشی، آموزش، کتابخانه، قرنطینه و سایر موارد در زندان همدان پرداخت.

علی عزیزی گفت: دوره آموزشی آشنایی عملی با اقدامات تامینی و تربیتی ویژه روسای فرهنگی زندان های کشور تا ۲۸تیر ماه با اجرای برنامه های مختلف از جمله بازدید از زندان مرکزی همدان باحضور در ستاد اقامه نماز و قرآن، حضور در اداره آموزش زندانیان و مشاهده فعالیت های فرهنگی، هنری، تربیت بدنی و آموزشی برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*