آزادی ۲۶۸ زنداني جرايم غيرعمد در همدان

حسن محمدیاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان با ارائه گزارشي از عملكرد سال گذشته ستاد ديه استان همدان اظهار داشت: ميزان بدهي ۲۶۸ زندانی آزاد شده، مبلغ ۲۰۵ میلیارد و ۷۹۵ میلیون و ۶۸ هزار ریال بوده است.

وي افزود: از تعداد كل مددجويان آزاد شده ۸ نفر زن و ۲۶۰ نفر مرد است که ۳۲ نفر محکومین دیات و تعداد ۱۹۲ نفر محکومیت مالی و ۴۴ نفر محکومیت‌های مهریه و نفقه بوده که با مساعدت ستاد دیه آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

مدیرکل زندان‌های استان همدان ادامه داد: طی ارتباط با شرکت‌های بیمه و پیگیری‌های به عمل آمده مبلغ ۱۷ میلیارد و ۸۵۲ میلیون و ۱۰۱ هزار ریال از طریق شرکت‌های بیمه پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: با ارسال پرونده‌های دیه واجد شرایط به صندوق تأمین خسارت‌های بدنی و اخذ مبلغ ۳۲ میلیارد و ۹۶۶ میلیون و ۴۰۲ هزار ریال، تعدادی از مددجویان از این طریق آزاد شده‌اند و مبلغ ۲۲ میلیارد و ۸۲۲ میلیون و ۴۱۳ هزار ریال به صورت اعسار به تقسیط تامین و پذیرفته شده است.

محمدیاری اظهار کرد: طی دعوت از شکات پرونده‌ها مبلغ ۷۵ میلیارد و ۲۹ میلیون و ۵۵ هزار ریال در شورای حل اختلاف شعبه ۱۵۷ ویژه ستاد دیه، اخذ گذشت رضایتمندانه شده است.

وی ادامه داد: تعدادی از مددجویان با پرداخت مبلغ ۲۸ میلیارد و ۲۴۲ میلیون و ۸۵۳ هزار ریال به صورت کمک ستاد دیه آزاد شده‌اند و مبلغی بالغ بر ۲۰ میلیارد و ۶۳۳ میلیون ریال وام بانکی پرداخت شده است.

مدیرکل زندان‌های استان همدان در پایان سخنانش یادآور شد: همچنین در این میان خود مددجویان نیز دخیل بوده و مبلغ ۸ میلیارد و ۲۴۹ میلیون و ۲۴۲ هزار ریال همیاری داشته‌اند.

1037121_590

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*